Regionaal steunpunt Wageningen

 

Steunpunt Coördinator

Berith Blom

Telefoon: 06-17325393
E-mail: b.blom@swvrgv.nl
Werkdagen: dinsdag en woensdag

Karin Huis in 't Veld

Telefoon: 06-16112948
E-mail: k.huisintveld@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag

Regionaal Beleidsmedewerker

Renee Boeijen (vervangt Susanne Klok)

Telefoon:  06-45574816
E-mail: r.boeijen@swvrgv.nl
Werkdagen: Wisselend

Steunpuntenteam

Brenda Grossouw

E-mail: B.Grossouw@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Hester Langstraat

E-mail: H.Langstraat@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Martin van der Kaaden

E-mail: Martin.vanderKaaden@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Geja Visscher

E-mail: G.Visscher@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Rian Westland

E-mail: R.Westland@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag (tot half 2), dinsdag, woensdag (tot half 2)

Leonieke Somford

E-mail: l.somford@swvrgv.nl
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Contactpersoon Jonge Kind

Geja Visscher

Telefoon: 06-10719961
E-mail:
G.Visscher@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

CONTACT

SWV Rijn en Gelderse Vallei

Horapark 3
6717 LZ Ede
Nederland

T: 0318 67 51 80
E: info@swvrgv.nl

MEDEWERKERS

VOLG ONS