Regionaal steunpunt Veenendaal

 

Steunpunt Coördinator

Jantine Houkes

Telefoon: 06 45470606
E-mail: j.houkes@swvrgv.nl 
Werkdagen: Ma ochtend, di, do en vrij ochtend

Joyce van der Lugt

Telefoon: 06-44825957
E-mail:  j.vanderlugt@swvrgv.nl
Werkdagen: Maandag en dinsdag

Regionaal Beleidsmedewerker

Marja Pasman

Telefoon: 06-30729329
E-mail: m.pasman@swvrgv.nl
Werkdagen: Wisselend

Steunpuntenteam

Angelique van den Berg

E-mail: Angelique.vandenBerg@swvrgv.nl
Werkdagen: dinsdag, woensdagmorgen

Dorrit Kuiper

E-mail: D.Kuiper@swvrgv.nl
Werkdagen: dinsdag

Martin van der Kaaden

E-mail: Martin.vanderKaaden@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Mirjam Cox

E-mail: M.Cox@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag

Rian Vonhof

E-mail: R.Vonhof@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag in de even weken

Wilma Laks

E-mail: W.Laks@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag

Geja Visscher

E-mail: G.Visscher@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Nanine van Barneveld

E-mail: n.vanbarneveld@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Contactpersoon Jonge Kind

Geja Visscher

Telefoon: 06-10719961
E-mail:
G.Visscher@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

CONTACT

SWV Rijn en Gelderse Vallei

Horapark 3
6717 LZ Ede
Nederland

T: 0318 67 51 80
E: info@swvrgv.nl

MEDEWERKERS

VOLG ONS