Regionaal steunpunt Ede

 

Steunpunt Coördinator

Marjan Adema

Telefoon: 06-16818419
E-mail: regio-ede@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Karel Reijers

Telefoon: 06-17182933
E-mail: regio-ede@swvrgv.nl
Werkdagen: donderdag en vrijdag

Karin Huis in 't Veld

Telefoon: 06-16112948
E-mail: regio-ede@swvrgv.nl
Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag.

Regionaal Beleidsmedewerker

Renee Boeijen (vervangt Susanne Klok)

Telefoon:  06-45574816
E-mail: r.boeijen@swvrgv.nl
Werkdagen: Wisselend

Steunpuntenteam

Wilma Laks

E-mail: W.Laks@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Hanneke Verbeek

E-mail: H.Verbeek@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

Brenda Grossouw

E-mail: B.Grossouw@swvrgv.nl
Werkdagen: 
maandag, dinsdag en donderdag

Gerda Petersen

E-mail: G.Petersen@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, t/m woensdag, donderdagochtend

Grytsje de Vreugd

E-mail: G.deVreugd@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag dinsdag en donderdag

Leonieke Somford

E-mail: l.somford@swvrgv.nl
Werkdagen: 
dinsdag en donderdag

Rijn van de Rozenberg

E-mail: R.vandeRozenberg@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Rian Westland

E-mail: R.Westland@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend

Margret Verbeek

E-mail: M.Verbeek@swvrgv.nl
Werkdagen: 
maandag, dinsdag en donderdag

Contactpersoon Jonge Kind

Tjitske Weidenaar

Telefoon: 06-21455080
E-mail:
T.Weidenaar@swvrgv.nl 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag (woe. en vr. ochtend)

CONTACT

SWV Rijn en Gelderse Vallei

Horapark 3
6717 LZ Ede
Nederland

T: 0318 67 51 80
E: info@swvrgv.nl

MEDEWERKERS

VOLG ONS