Regionaal steunpunt Barneveld

 

Steunpunt Coördinator

Karel Reijers

Telefoon: 06-17182933
E-mail: k.reijers@swvrgv.nl
Werkdagen: 
maandag, dinsdag en woensdag.

Joyce van der Lugt

Telefoon: 06-44825957
E-mail: j.vanderlugt@swvrgv.nl
Werkdagen:
woe (om de week) en do

Regionaal Beleidsmedewerker

Marja Pasman

Telefoon: 06-30729329
E-mail: m.pasman@swvrgv.nl
Werkdagen: Wisselend

Steunpuntenteam

Jenneke Geerts

E-mail: jenneke.geerts@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag en dinsdag

Marjoke van Heusden

E-mail: M.vanHeusden@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Annemarieke van Vliet

E-mail: a.vanvliet@swvrgv.nl
Werkdagen:
maandag t/m donderdag

Gerda Simons

E-mail: G.Simons@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Rian Vonhof

E-mail: R.Vonhof@swvrgv.nl
Werkdagen: maandag en dinsdag

Tjitske Weidenaar

E-mail: T.Weidenaar@swvrgv.nl 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag (woe. en vr. ochtend)

Contactpersoon Jonge Kind

Tjitske Weidenaar

Telefoon: 06-21455080
E-mail:
T.Weidenaar@swvrgv.nl 
Werkdagen: maandag t/m vrijdag (woe. en vr. ochtend)

CONTACT

SWV Rijn en Gelderse Vallei

Horapark 3
6717 LZ Ede
Nederland

T: 0318 67 51 80
E: info@swvrgv.nl

MEDEWERKERS

VOLG ONS